Dziś jest Sobota, 24 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Rafała, Marcina, Antoniego. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 01.11.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o powołania, pierwszy piątek, możliwość spowiedzi od 15.30, pierwsza sobota miesiąca, modlimy się do Niepokalanego Serca NMP.

4. W następną niedzielę po mszy sw. o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych, zbiórka do puszek na „kościół w potrzebie”, proszę o modlitwę różańcową różę Władysława Pyryta.

5. Spotkanie wyjeżdzających do Jabłonki we wtorek i środę o godz. 17.15 w remizie, ministranci ze szkoły podstawowej w czwartek po różańcu, gimnazjum w piątek po różańcu.

6. Bóg zapłać za złożone ofiary: Barbara i Antoni Puzio 200 zł, Bogusława Maciąg 300 zł.

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.