Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 08.11.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i prosimy następną grupą.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. W środę dzień odzyskania niepodległości, święto państwowe, msze sw. o godz. 8.00 i o 11.00 w int. ojczyzny.

3. Za tydzień proszę o modlitwę różę Marii Puzio.

4. Za tydzień zbiórka do puszek na Światowe Dni Młodzieży.

5. Spotkania: ministranci z gimnazjum i starsi w czwartek po różańcu, schola w sobotę o godz. 15.00.

6. Bóg zapłać za złożoną ofiarę: rodz. Kopciów i Kosiorowskich 300 zł.