Dziś jest Poniedziałek, 26 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 22.11.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła. Zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. Gość Niedzielny z kalendarzem,jest Mały Gość Niedzielny dla dzieci z płytą z piosenkami.

3. W sobotę w Sandomierzu w katedrze początek diecezjalnych obchodów 1050 lecia chrztu Polski. O godz. 15 msza sw. z nieszporami. W tym dniu z każdej parafii udaje się delegacja z księdzem i ze specjalną świecą jubileuszową. W związku z tym msza sw. w sobotę o godz. 18.00.

4. Za tydzień pierwsza niedziela adwentu. Na mszy św. o godz. 8.00 błogosławieństwo opłatków. Można tez od tego dnia nabywać świece Caritas na stół wigilijny, małe i duże.

5. Za tydzień proszę o modlitwę przed sumą Różę Anny Tereszkiewicz.

6. Spotkanie chóru w środę o godz. 16.30, ministrantów starszych w czwartek o godz. 16.30, schola ma swoje spotkanie w sobotę w Raniżowie. Będą tam warsztaty wokalne od 10.00 do 14.00.

7. Od dziś rozpoczynamy w diecezji Tydzien Biblijny. Codziennie stosowne teksty będą przedstawiane podczas mszy św.

8. W czwartek będą rozdzielane w remizie dary z Banku Żywności.

9. Dziś wyjazd do Dębicy o godz. 16.15.

10. Istnieje możliwość wyjazdu na pielgrzymkę związaną z 24. rocz. powstania Radia Maryja. Pielgrzymka objęłaby Licheń i Toruń w dniach 4 i 5 grudnia (piątek i sobota).Koszt przejazdu i noclegu (bez wyżywienia) 120 zł. Jeśliby byli chętni proszę o zgłoszenie do następnej niedzieli.

11. Bóg zapłać za złożone ofiary: Stanisław Kopeć 200 zł, Józef Grądzki i Janina Kopeć 300 zł, na gaz Cecylia Tęcza 100 zł.

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.