Dziś jest Środa, 21 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 29.11.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i przygotowanie dekoracji adwentowej, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej, w Niedzieli jest kalendarz.

3. Codziennie msza swięta roratnia o godz. 6.40.

4. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Zofii Kopeć.

5. W zakrystii są opłatki na stół wigilijny i święce Caritas duże i małe.

6. W tym tygodniu I czwartek, I piątek (spowiedź od 15.00), I sobota, I niedziela miesiąca (zmiana tajemnic różańcowych)

7. Rekolekcje w naszej parafii będą od 11 do 13 grudnia, prowadził będzie ks. Marek Danek, proboszcz z Modliborzyc

8. Spowiedż rekolekcyjna w sobotę 12 grudnia, spowiedź chorych w piątek 11 grudnia, zgłoszenia w zakrystii

9. Spotkanie chóru w środę o godz. 18.00, gimnazjaliści w piątek po mszy świętej wieczornej, schola w sobotę o godz. 16.30.

10. W sobotę odpust w Dzikowcu, główna msza święta o godz. 11.00.

11. Wczoraj w naszej diecezji rozpoczęły się obchody 1050 lecia chrztu Polski. Delegacja przywiozła świecę jubileuszową umieszczoną obok chrzcielnicy.

12. Za tydzień zbiórka ofiar do puszki na organizację „Kościół w potrzebie”.

13. Bóg zapłać za złożoną ofiarę: Grażyna i Julian Pasek 200 zł.

14. Zapowiedż przedslubna pierwsza: Jacek Piotr Marcinów z par. Smolarzyny i Bernadeta Monika Tęcza z naszej parafii.

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.