Dziś jest Wtorek, 27 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Iwony, Sabiny. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Wycieczka orkiestry w Bieszczady

W dniach 24 i 25 października nasza orkiestra dęta przebywała na wycieczce w Bieszczadach. Wypoczynek połączony był z warsztatami muzycznymi. Muzycy koncertowali podczas mszy świętych u Pani Bieszczadzkiej oraz w ośrodku „Brama Bieszczad”, prowadzonym przez ks. Adama Lechwara. Ks. Adam okazał się także wspaniałym przewodnikiem. Uczestnicy wycieczki zwiedzili wiele ciekawych miejsc w tym uroczym zakątku naszej ojczyzny. Wyjazd był możliwy dzięki dofinansowaniu przez Dom Kultury w Dzikowcu i Parafię w Kopciach. Więcej zdjęć z występów znajduje się pod tym adresem.

DRODZY PARAFIANIE!

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.