Dziś jest Niedziela, 13 czerwca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Lucjana, Antoniego. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Wycieczka orkiestry w Bieszczady

W dniach 24 i 25 października nasza orkiestra dęta przebywała na wycieczce w Bieszczadach. Wypoczynek połączony był z warsztatami muzycznymi. Muzycy koncertowali podczas mszy świętych u Pani Bieszczadzkiej oraz w ośrodku „Brama Bieszczad”, prowadzonym przez ks. Adama Lechwara. Ks. Adam okazał się także wspaniałym przewodnikiem. Uczestnicy wycieczki zwiedzili wiele ciekawych miejsc w tym uroczym zakątku naszej ojczyzny. Wyjazd był możliwy dzięki dofinansowaniu przez Dom Kultury w Dzikowcu i Parafię w Kopciach. Więcej zdjęć z występów znajduje się pod tym adresem.