Dziś jest Piątek, 05 marca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila. Wszystkiego najlepszego!

XIX edycja konkursu „Stabat Mater” w Jabłonce

Na początku listopada w Jabłonce koło Nowego Targu odbyła się XIX edycja konkursu „Stabat Mater” na której wystąpiły zespoły i soliści z całej Polski reprezentując swe talenty muzyczne i śpiewacze. Z naszej parafii wystąpiły solistki Marcelina Kopeć i Anna Dziuba. Eksperymentem było połączenie scholii i chóru i ich wspólne wykonanie utworów „Alleluja, Jezusowi chwała cześć” oraz „Święty”. Zespół nosił nazwę „Cor Mariae”. Wyróżnienie w kategorii solistów zdobyła Anna Dziuba.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby