Dziś jest Wtorek, 27 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Iwony, Sabiny. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

XIX edycja konkursu „Stabat Mater” w Jabłonce

Na początku listopada w Jabłonce koło Nowego Targu odbyła się XIX edycja konkursu „Stabat Mater” na której wystąpiły zespoły i soliści z całej Polski reprezentując swe talenty muzyczne i śpiewacze. Z naszej parafii wystąpiły solistki Marcelina Kopeć i Anna Dziuba. Eksperymentem było połączenie scholii i chóru i ich wspólne wykonanie utworów „Alleluja, Jezusowi chwała cześć” oraz „Święty”. Zespół nosił nazwę „Cor Mariae”. Wyróżnienie w kategorii solistów zdobyła Anna Dziuba.

DRODZY PARAFIANIE!

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.