Dziś jest Poniedziałek, 14 czerwca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia lokalne

Eliminacje konkursu „Śpiewamy przeboje naszych rodziców” z udziałem naszych dzieci

eliminacje_konkurs_nowadeba_photo8

W poniedziałek w Domu Kultury w Nowej Dębie odbyły się eliminacje konkursu „Śpiewamy przeboje naszych rodziców”. Z naszej szkoły wystąpiła liczna grupa solistów oraz zespół. W kategorii najmłodszej śpiewała Aleksandra Szumierz, Julia Kopeć i Zuzanna Kozak. W kategorii starszej: Anna Dziuba, Marcelina Kopeć, Anna Kopeć, Izabela Rembisz oraz zespół „Wspaniała szóstka” w składzie – Zuzanna Żarkowska, Martyna Żarkowska, Martyna Kolasa, Karolina Kosiorowska, Karolina Dul i Vanessa Gandolfo. Do koncertu finałowego zakwalifikowana została Aleksandra Szumierz z piosenką „A ja mam psa”.