Dziś jest Sobota, 26 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Wawrzyńca, Kosmy, Damiana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 13.12.2015 r.

1. Bóg zapłać ks. rekolekcjoniście za wygłoszone Słowo Boże. Życzymy wielu łask i zapewniamy o pamięci modlitewnej.

2. Bóg zapłać za posprzątania kościoła, zapraszamy do sprzątania kolejną grupę w sobotę o godz. 9.30.

3. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

4. Za tydzień proszę o modlitwę przed sumą różę Stefanii Kopeć.

5. Do nabycia opłatki, świece i kartki świąteczne.

6. Dziś na mszach świętych swoje świadectwa składają członkowie Domowego Kościoła, za tydzień spotkanie chętnych po mszy świętej o godz. 11.

7. Spotkanie chóru w środę o godz. 17.00, ministranci w czwartek o godz. 17.00, schola w sobotę o godz. 8.30.

8. Spowiedż w poniedziałek w Lipnicy, we wtorek w Majdanie Królewski, w piątek w Woli Raniżowskiej, w sobotę w Spiach.

9. Proszę o przygotowanie dekoracji świątecznej w kościele rodziców dzieci z klasy II i I.

10. Od 16 grudnia Nowenna do Dzieciątka Jezus.

11. Bóg zapłać za złożone ofiary: Aniela Żarkowska 200 zł., bezimiennie 100 zł., Henryk Kopeć 200 zł., Janina Tęcza 300 zł.