Dziś jest Niedziela, 20 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 20.12.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę w czwartek po roratach.

2. Zapraszamy do dekorowania świątecznego kościoła w poniedziałek o godz. 13.00.

3. Do nabycia gazety katolickie: Mały Gość Niedzielny, Gość Niedzielny, podwójny numer po 7 zł, Niedziela, podwójny numer z kalendarzem, filmem i scenariuszem przebiegu wigilii po 10 zł.

4. W czwartek w dzień Wigilii Uroczystości Narodzenia Pańskiego będą ostatnie roraty, dzieci przyniosą swoje plansze adwentowe.

5. Możliwość spowiedzi przed Mszą świętą, dodatkowo w środę o godz. 18.30.

6. Spotkania duszpasterskie w środę: ministranci o 15.30, schola o 16.00, chór o 17.00.

7. Dzień wigilijny starajmy się przeżyć w sposób tradycyjny zachowując post. Wieczerzę Wigilijną rozpocznijmy modlitwą, odczytaniem Ewangelii o Narodzeniu Pańskim, zaśpiewajmy kolędy, podzielmy się opłatkiem, symbolem miłości. Niech to będzie dzień bez alkoholu. Po uroczystej kolacji zapraszam o północy na pasterkę. Taca z pasterki przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.

8. W trzy dni świąteczne Msze święte będą o godz. 8.00 i 11.00. W dzień św. Szczepana na Mszach świętych błogosławieństwo owsa, taca przeznaczona na WSD w Sandomierzu, w niedzielę święto Świętej Rodziny, dzień odpustu w Hucie Komorowskiej.

9. Przypominamy radnym o rozliczeniu zbiórki na ogrzewanie, by na koniec roku podać saldo.

10. Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży organizuje Ferie z Wartościami, szczegóły na plakacie.