Dziś jest Poniedziałek, 21 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 27.12.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i przygotowanie dekoracji świątecznej.

2. Zapraszamy do sprzątania w czwartek po mszy sw. porannej i drugą grupę w sobotę.

3. W tym tygodniu zakończenie roku kalendarzowego. Msza sw. i nabożeństwo dziękczynne o godz. 16.00.

4. Pierwszego stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Światowy Dzień Pokoju. Msze sw. o godz. 8.00 i 11.00.

5. Spotkanie grupy pielgrzymkowej w przyszłą niedzielę w Komorowie o godz. 14.00.

6. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o powołania kapłańskie, I piątek miesiąca, możliwość spowiedzi przed Mszami świętymi albo w dni wcześniejsze, I sobota miesiąca, modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi, I niedziela miesiąca, adoracja eucharystyczna i zmiana tajemnic różańcowych.

7. Zapraszamy dzieci i młodzież oraz rodziców do zapoznania się z ofertą „Ferie z wartościami”, organizowanymi przez Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży nasze diecezji.

8. Przygotowujemy się do Orszaku Trzech Króli, który odbędzie się 6 stycznia. Przygotujmy odpowiednie stroje by tłumnie wyruszyć wraz z Mędrcami powitać Nowonarodzone Dziecię.

9. Spotkanie chóru w srodę o godz. 18.00, schola w sobotę o 16.45.

10. Bóg zapłać za złożone ofiary: rodzina Kopciów 200 zł., Stanisław Stolarz 300 zł, Danuta i Bogdan Chrząstek 200 zł., Danuta i Kazimierz Ozga 150 zł., Stanisław Grosiak 200 zł.

11. Wizyta duszpasterska /od godz. 9.00/
– wtorek – Płazówka Kąty