Dziś jest Poniedziałek, 21 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 6.12.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę w sobotę po wieczornej Mszy świętej.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Mariana Ozgi.

4. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, w tym dniu nie ma rorat. Msze święte o godz. 7.00 i 16.00.

5. Dzisiaj zbiórka do puszek na organizację „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.

6. W tym tygodniu, od piątku do niedzieli będziemy przeżywać rekolekcje adwentowe. Program na oddzielnej karcie. zachęcamy do uczestnictwa.

7. W zakrystii do nabycia świece Caritas i opłatki na stół wigilijny.

8. Zapowiedż przedślubna II – Jacek Piotr Marcinów z par. Smolarzyny i Bernadeta Monika Tęcza z naszej parafii.

9. W zakrystii są do zabrania kartki świąteczne dla naszych parafian przebywających za granicą.

10. Spotkanie chóru w środę o godz. 17.00.

11. Bóg zapłać za złożone ofiary: Jan i Marta Kaczorowscy 300 zł., Krzysztof Kopeć 200zł., rodz. Tęczów 150 zł., Anna Maciąg 200 zł.

12. Kino w Nowej Dębie zaprasza na filmy o tematyce religijnej, szczegóły na plakacie.