Dziś jest Poniedziałek, 14 czerwca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała. Wszystkiego najlepszego!

Promocja doktorska na KUL – u

michal_lukasik_kul2015_fot6

Dnia 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Lublinie odbyła się promocja doktorska absolwentów Wydziału Teologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Ponad 40 studentów złożyło ślubowanie i otrzymało dyplomy doktora KUL – u. Następnie przywdziali oni strój doktorski. Ostatnim elementem było nałożenie pierścienia. Wśród nich był proboszcz parafii Kopcie, ks. Michał Łukasik, którego promował ks. prof. dr hab. Zdzisław Janiec.