Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych w Radomyślu

Dnia 10 stycznia w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Radomyślu nad Sanem odbyło się Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Jako gość specjalny była zaproszona nasza orkiestra dęta. Wystąpiła podczas mszy świętej sprawowanej przez dwóch księży biskupów oraz licznych kapłanów jak również prowadziła wspólne kolędowanie po jej zakończeniu. Jak podkreślił ks. Daniel Koryciński, organizator spotkania, koncert był niezwykle udany i został bardzo życzliwie przyjęty przez diecezjan małych i dużych.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.