Dziś jest Piątek, 23 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Marleny, Seweryna, Igi. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych w Radomyślu

Dnia 10 stycznia w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Radomyślu nad Sanem odbyło się Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Jako gość specjalny była zaproszona nasza orkiestra dęta. Wystąpiła podczas mszy świętej sprawowanej przez dwóch księży biskupów oraz licznych kapłanów jak również prowadziła wspólne kolędowanie po jej zakończeniu. Jak podkreślił ks. Daniel Koryciński, organizator spotkania, koncert był niezwykle udany i został bardzo życzliwie przyjęty przez diecezjan małych i dużych.

DRODZY PARAFIANIE!

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.