Dziś jest Wtorek, 26 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Tymoteusza, Michała, Tytusa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych w Radomyślu

Dnia 10 stycznia w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Radomyślu nad Sanem odbyło się Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Jako gość specjalny była zaproszona nasza orkiestra dęta. Wystąpiła podczas mszy świętej sprawowanej przez dwóch księży biskupów oraz licznych kapłanów jak również prowadziła wspólne kolędowanie po jej zakończeniu. Jak podkreślił ks. Daniel Koryciński, organizator spotkania, koncert był niezwykle udany i został bardzo życzliwie przyjęty przez diecezjan małych i dużych.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby