Dziś jest Poniedziałek, 26 lipca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny. Wszystkiego najlepszego!

Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych w Radomyślu

Dnia 10 stycznia w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Radomyślu nad Sanem odbyło się Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Jako gość specjalny była zaproszona nasza orkiestra dęta. Wystąpiła podczas mszy świętej sprawowanej przez dwóch księży biskupów oraz licznych kapłanów jak również prowadziła wspólne kolędowanie po jej zakończeniu. Jak podkreślił ks. Daniel Koryciński, organizator spotkania, koncert był niezwykle udany i został bardzo życzliwie przyjęty przez diecezjan małych i dużych.