Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Koncert kolęd w naszym kościele

Blisko 120 osób wzięło udział w dorocznym koncercie kolęd. Wystąpiło 20 wykonawców. Wśród nich była Orkiestra Dęta, chór Cor Mariae, schola Perełki Maryi, grupy klasowe, duety oraz soliści. Można było usłyszeć zarówno kolędy tradycyjne, kolędy trochę zapomniane, jak i współczesne pastorałki. Koncert zgromadził liczną publiczność. Występujący otrzymali drobne upominki.