Dziś jest Sobota, 24 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Rafała, Marcina, Antoniego. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Koncert kolęd w naszym kościele

Blisko 120 osób wzięło udział w dorocznym koncercie kolęd. Wystąpiło 20 wykonawców. Wśród nich była Orkiestra Dęta, chór Cor Mariae, schola Perełki Maryi, grupy klasowe, duety oraz soliści. Można było usłyszeć zarówno kolędy tradycyjne, kolędy trochę zapomniane, jak i współczesne pastorałki. Koncert zgromadził liczną publiczność. Występujący otrzymali drobne upominki.

DRODZY PARAFIANIE!

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.