Dziś jest Sobota, 24 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Rafała, Marcina, Antoniego. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 03.01.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy następną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) msze święte o godz. 8.00 i 11.00, błogosławieństwo kredy i kadzidła, o 10.45 wyruszy sprzed remizy Orszak Trzech Króli. Zapraszamy wszystkich, prosimy o przebranie, by orszak był barwny i rozśpiewany, taca przeznaczona na misje.

4. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego, kończąca Okres Narodzenia Pańskiego. W Radomyślu nas Sanem, w Sanktuarium Matki Bożej spotkanie kolędników misyjnych. Na tym spotkaniu, z udziałem trzech biskupów, będzie grała nasza Orkiestra Dęta. zapraszamy chętnych na wyjazd o 9.15. koszt 10 zł.

5. Spotkanie chóru w poniedziałek o godz. 17.00, ministranci w czwartek o godz. 17.00, schola w sobotę o godz. 17.00.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania do służby w kościele.

7. Do nabycia książka o ks. prałacie Sudole.

8. Wizyta duszpasterska:

Poniedziałek – od 9.15 – Zagórcze, od ok. 14.00 – Zapole i Ozgi
Wtorek – od 8.30 – Sobolów i od ok. 12.00 – Żarkowina
Czwartek – od 12.15 – Poddębina
Piątek – od 8.30 – Sobale, od ok. 14.00 – Stare Kopcie
Sobota – od 8.30 – Gutowiec, od ok. 10.30 Tęcze i Wysokoniwka

9. Za tydzień proszę o modlitwę przed sumą różę Marii Tęcza

10. Bóg zapłać za złożone ofiary: bezimiennie 300 zł., Wiesław Żarkowski 100 zł, rodz. Szwedów 200 zł.

11. 28 stycznia będą zbierane w nasze parafii elektrośmieci. Tak jak przed rokiem można będzie je przywozić na plac przed kościołem.

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.