Dziś jest Sobota, 31 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 10.01.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła oraz za przygotowanie Orszaku Trzech Króli: strażakom, chórowi, orkiestrze, scholii, ministrantom, wszystkim uczestnikom, szczególnie przebranym.

2. Zapraszamy do sprzątania kolejną grupę.

3. Spotkania duszpasterskie: chór w środę o godz. 17.00, próba jasełek w czwartek o godz. 17.00, schola w sobotę o godz. 13.15 i o 14.00 wyjazd z chórem do Niska.

4. Za tydzień po mszach świętych będą jasełka, zostańmy, by jeszcze raz przeżyć tą wielką tajemnicę.

5. Za tydzień o godz. 17.00 w remizie spotkanie świąteczne wszystkich grup parafialnych. Zapraszam Radę Parafialną, orkiestrę, chór, scholę, ministrantów i lektorów, KSM, przedstawicieli straży z Kopci i Płazówki.

6. Do nabycia książka o księdzu prałacie Sudole.

7. Bóg zapłać za miłe przyjęcie podczas wizyty duszpasterskiej.

8. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

9. Za tydzień proszę o modlitwę przed sumą różę Marii Kolano.

10. Bóg zapłać za złożone ofiary: Bogusława i Józef Kopeć 300 zł, Stanisław Kowal 200 zł, rodz. Twardowskich 1000 zł.

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.