Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 17.01.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Dziś w naszym kościele wystawiane są jasełka, o godz. 17.00 spotkanie grup parafialnych.

4. Za tydzień o godz. 16.00 w kościele będzie koncert kolęd. Zapraszamy do zgłoszenia się do występów oraz publiczność.

5. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową przed sumą różę Stanisławy Dziuba.

6. Do nabycia ksiązka o ks. Sudole oraz gromnice.

7. Spotkania duszpasterskie: ministranci w czwartek o godz. 17.00, schola w sobotę o godz. 17.00.

8. W środę spotkanie Dekanalnego Centrum Pomocy Rodzinie. Zapraszamy także małżeństwa zdecydowane do zapisania się do Kręgu Domowego Kościoła.

9. Caritas Sandomierska zachęca do przekazania 1% podatku na tę organizację.

10. Wczoraj w Nisku odbył się Diecezjalny Przegląd Kolęd. Uczestniczyło 37 wykonawców. Nagrodzono 3 z nich, w tym naszą grupę scholę i chór. Gratulujemy.