Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 24.01.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła oraz za przygotowanie spotkania świątecznego dla grup parafialnych.

2. Zapraszamy do sprzątania kolejną grupę.

3. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

4. Za tydzień w Dzikowcu Gminny Koncert Kolęd. Początek w Domu Kultury o godz. 16.15.

5. Spotkania duszpasterskie: Chór w środę o godz. 17.00, ministranci w czwartek o godz. 17.00, scholii nie będzie gdyż jest zabawa choinkowa w szkole.

6. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Janiny Tęcza.

7. Do nabycia książka o prałacie Sudole oraz gromnice.

8. Bóg zapłać za złożone ofiary: Edward Serafin 200 zł., Maria Tęcza 200 zł.