Dziś jest Wtorek, 27 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Iwony, Sabiny. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 30.01.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. W miesiącach lutym i marcu msze święte wieczorne będą o godz. 17.00.

4. za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Jana Tęczy.

5. Do nabycia książka o ks. Sudole i gromnice.

6. Bóg zapłać za założone ofiary: Irena i Wiesław Kopeć 200 zł., Stanisława i Michał Tęcza 200 zł.

7. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego, msze święte o godz. 9.00, 11.00 i 17.00. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Podczas mszy świętej o godz. 17.00 akt rodzicielskiego ofiarowanie dziecka, taca dla sióstr klarysek w Sandomierzu.

8. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek ( spowiedź od 16.00), pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca.

9. spotkanie chóru w czwartek o godz. 18.00 ( całość), schola w sobotę 16.00, gimnazjum w piątek po mszy świętej.

10. Zapraszam do rozebrania dekoracji rodziców dzieci z klasy II i I.

11. Zachęcam do udziału w Światowych Dniach Młodzieży (Czytaj więcej).

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.