Dziś jest Sobota, 31 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Orszak Trzech Króli w Uroczystość Objawienia Pańskiego

W Uroczystość Objawienia Pańskiego w parafii Kopcie odbył się orszak Trzech Króli. Uczestnicy wyruszyli sprzed remizy strażackiej w kierunku kościoła przy dźwiękach orkiestry dętej i przy śpiewie kolęd. Wśród licznych aniołków, królów i z udziałem świętej Rodziny barwny pochód uczestniczył we mszy świętej, po której wszyscy zrobili pamiątkowe zdjęcia.

DRODZY PARAFIANIE!

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.