Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Orszak Trzech Króli w Uroczystość Objawienia Pańskiego

W Uroczystość Objawienia Pańskiego w parafii Kopcie odbył się orszak Trzech Króli. Uczestnicy wyruszyli sprzed remizy strażackiej w kierunku kościoła przy dźwiękach orkiestry dętej i przy śpiewie kolęd. Wśród licznych aniołków, królów i z udziałem świętej Rodziny barwny pochód uczestniczył we mszy świętej, po której wszyscy zrobili pamiątkowe zdjęcia.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.