Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Orszak Trzech Króli w Uroczystość Objawienia Pańskiego

W Uroczystość Objawienia Pańskiego w parafii Kopcie odbył się orszak Trzech Króli. Uczestnicy wyruszyli sprzed remizy strażackiej w kierunku kościoła przy dźwiękach orkiestry dętej i przy śpiewie kolęd. Wśród licznych aniołków, królów i z udziałem świętej Rodziny barwny pochód uczestniczył we mszy świętej, po której wszyscy zrobili pamiątkowe zdjęcia.