Dziś jest Sobota, 24 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Rafała, Marcina, Antoniego. Wszystkiego najlepszego!

Prośba o zgłaszanie osób zainteresowanych wyjazdem na Światowe Dni Młodzieży

Logo Światowych Dni Młodzieży w Krakowie 2016

Jak doskonale wiemy, w lipcu w Krakowie pod przewodnictwem papieża Franciszka odbędą się Światowe Dni Młodzieży. W najbliższym czasie trzeba podjąć decyzję o uczestnictwie w tym wielkim święcie młodych z całego świata. Każda parafia proszona jest o podanie liczby wyjeżdżającej młodzieży. Trzeba to zrobić do 5 lutego. Stąd moja prośba, by chętni zgłaszali się, podając wybrany wariant uczestnictwa. Nie jest to tani wyjazd, ma nadzieję, że będzie możliwość jakiegoś dofinansowania z parafii. Przedstawia się to następująco: wariant A – pobyt w Krakowie od 25 do 31 lipca – koszt 740 zł, wariant B – pobyt od 29 do 31 lipca koszt 350 zł, wariant C – pobyt od 30 do 31 lipca – koszt 150 zł. Do tych kwot należy doliczyć przejazd. Proszę o jak najszybsze zapisy.

Szczegółowa oferta pakietów (Kliknij tutaj)

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.