Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Prośba o zgłaszanie osób zainteresowanych wyjazdem na Światowe Dni Młodzieży

Logo Światowych Dni Młodzieży w Krakowie 2016

Jak doskonale wiemy, w lipcu w Krakowie pod przewodnictwem papieża Franciszka odbędą się Światowe Dni Młodzieży. W najbliższym czasie trzeba podjąć decyzję o uczestnictwie w tym wielkim święcie młodych z całego świata. Każda parafia proszona jest o podanie liczby wyjeżdżającej młodzieży. Trzeba to zrobić do 5 lutego. Stąd moja prośba, by chętni zgłaszali się, podając wybrany wariant uczestnictwa. Nie jest to tani wyjazd, ma nadzieję, że będzie możliwość jakiegoś dofinansowania z parafii. Przedstawia się to następująco: wariant A – pobyt w Krakowie od 25 do 31 lipca – koszt 740 zł, wariant B – pobyt od 29 do 31 lipca koszt 350 zł, wariant C – pobyt od 30 do 31 lipca – koszt 150 zł. Do tych kwot należy doliczyć przejazd. Proszę o jak najszybsze zapisy.

Szczegółowa oferta pakietów (Kliknij tutaj)

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.