Dziś jest Piątek, 23 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Marleny, Seweryna, Igi. Wszystkiego najlepszego!

Przedstawienie jasełkowe w naszym kościele

Jak co roku dzieci i młodzież naszej parafii przygotowała tradycyjne jasełka. Tym razem w rolę świętej Rodziny,pasterzy, królów, diabłów wcielili się uczniowie klasy V i VI. Premiera miała miejsce podczas uroczystej wigilii w Szkole Podstawowej. Szerszej publiczności młodzi aktorzy pokazali się w niedzielę 17 stycznia w kościele wystawiając Bożonarodzeniowe misterium po każdej mszy świętej. Zostało ono przyjęte z entuzjazmem i cieszyło się dużą frekwencją widzów. Na uwagę zasługuje liczna grupa grających samodzielnie i śpiewających kolędy. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone „do pasterskiego kapelusza”. Przeznaczone będą na fundusz młodzieżowy.

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.