Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Przedstawienie jasełkowe w naszym kościele

Jak co roku dzieci i młodzież naszej parafii przygotowała tradycyjne jasełka. Tym razem w rolę świętej Rodziny,pasterzy, królów, diabłów wcielili się uczniowie klasy V i VI. Premiera miała miejsce podczas uroczystej wigilii w Szkole Podstawowej. Szerszej publiczności młodzi aktorzy pokazali się w niedzielę 17 stycznia w kościele wystawiając Bożonarodzeniowe misterium po każdej mszy świętej. Zostało ono przyjęte z entuzjazmem i cieszyło się dużą frekwencją widzów. Na uwagę zasługuje liczna grupa grających samodzielnie i śpiewających kolędy. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone „do pasterskiego kapelusza”. Przeznaczone będą na fundusz młodzieżowy.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.