Dziś jest Wtorek, 26 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Tymoteusza, Michała, Tytusa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Przedstawienie jasełkowe w naszym kościele

Jak co roku dzieci i młodzież naszej parafii przygotowała tradycyjne jasełka. Tym razem w rolę świętej Rodziny,pasterzy, królów, diabłów wcielili się uczniowie klasy V i VI. Premiera miała miejsce podczas uroczystej wigilii w Szkole Podstawowej. Szerszej publiczności młodzi aktorzy pokazali się w niedzielę 17 stycznia w kościele wystawiając Bożonarodzeniowe misterium po każdej mszy świętej. Zostało ono przyjęte z entuzjazmem i cieszyło się dużą frekwencją widzów. Na uwagę zasługuje liczna grupa grających samodzielnie i śpiewających kolędy. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone „do pasterskiego kapelusza”. Przeznaczone będą na fundusz młodzieżowy.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby