Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Przegląd Kolęd i Pastorałek w Nisku

Dnia 16 stycznia w Centrum Kultury w Nisku odbyła się kolejna edycja Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Na scenie wystąpiło kilkudziesięciu wykonawców z różnych stron Diecezji Sandomierskiej. Wśród nich były nasze grupy: chór Cor Mariae oraz schola Perełki Maryi. Wykonawcy z Kopci zastali dostrzeżeni przez organizatorów, gdyż uhonorowano ich specjalną festiwalową statuetką. Takie wyróżnienie otrzymało tylko troje artystów. Gratulujemy.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.