Dziś jest Wtorek, 27 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Iwony, Sabiny. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Przegląd Kolęd i Pastorałek w Nisku

Dnia 16 stycznia w Centrum Kultury w Nisku odbyła się kolejna edycja Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Na scenie wystąpiło kilkudziesięciu wykonawców z różnych stron Diecezji Sandomierskiej. Wśród nich były nasze grupy: chór Cor Mariae oraz schola Perełki Maryi. Wykonawcy z Kopci zastali dostrzeżeni przez organizatorów, gdyż uhonorowano ich specjalną festiwalową statuetką. Takie wyróżnienie otrzymało tylko troje artystów. Gratulujemy.

DRODZY PARAFIANIE!

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.