Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Przegląd kolęd w Kopciach 24.01.2016

Koncert kolęd w kościele - Kopcie 18.01.2015 r.

Uczestnicy:

Orkiestra Dęta
Zerówka –
Kinga, Krystian, Konrad Kisiel
Łukasz Nidental
Izabela Rembisz
Zuzia i Michał Kozak
Barbara Serafin
klasa II
Marcelina Kopeć i Anna Dziuba
Milena Marcinkowska
Cor Mariae
Katarzyna Kopeć
Aleksandra Szumierz i Karolina Stolarz
Aurora i Karolina
Natalia Maciąg
Natalia Tęcza, Natalia Żarkowska, Julia Kopeć i Julia Kosiorowska
Natalia Rembisz
Kinga Kisiel
Martyna Żarkowska i Martyna Kolasa
Marcelina i Mateusz Kopeć
Martyna Marcinkowska
Perełki Maryi

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.