Dziś jest Poniedziałek, 26 lipca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Spotkanie opłatkowe grup parafialnych

Ważnym czynnikiem integrującym parafian są wspólne spotkania. Stało się tradycją, że w czasie świątecznym na wspólnym opłatku spotykają się grupy parafialne i wspomagające pracę w parafii. W bieżącym roku takie spotkanie odbyło się 17 stycznia w remizie strażackiej. Przybyli członkowie Rady Parafialnej, Orkiestry Dętej, chóru Cor Mariae, Koła Gospodyń, scholi Perełki Maryi, ministranci i lektorzy, młodzież z KSM-u, przedstawiciele straży. Spośród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczycił Piotr Panek, dyrektor szkoły. Po wspólnej modlitwie złożono sobie życzenia łamiąc się opłatkiem, symbolem miłości i pojednania. Następnie spożywano potrawy przygotowane przez panie z Koła Gospodyń oraz przyniesione  przez uczestników. Przy dźwiękach orkiestry śpiewano kolędy. Na zakończenie była także możliwość wspólnych tańców. Serdeczne Bóg zapłać za całoroczną pracę, przygotowanie spotkania i tak liczny w nim udział, gdyż przybyło ok. 100 osób.