Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 14.02.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Jeszcze dziś można zgłaszać chęć zakupu jubileuszowej kropielniczki.

4. Dnia 24 lutego organizowany jest wyjazd na lotnisko w Jasionce. Będzie zwiedzanie z przewodnikiem. Koszt 17 zł. Dzieci muszą podać numer legitymacji, dorośli numer i serię dowodu osobistego. Zgłoszenia do jutra.

5. Do nabycia baranki na stół wielkanocny.

6. Od dziś przeżywamy Tydzień Trzeżwości. W wyłożonej księdze można deklarować dowolny okres trzeźwości.

7. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.30 oraz na Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00.

8. Dziś zbiórka do puszki na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom Diecezji, za tydzień na misję.

9. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Marii Puzio.

10. Spotkanie scholi w sobotę, o 15.00 grupa grająca, o 16.00 wszyscy.

11. Bóg zapłać za ofiarę od rodziny jubilatów 60 zł.

12. Została przywieziona już chłodnia do kaplicy przedpogrzebowej, trzeba jeszcze założyć oświetlenie i wentylację.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.