Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 21.02.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcam do czytelnictwa prasy katolickiej (bezpłatne czasopisma misyjne)

3. Do nabycia kropielniczki, baranki wielkanocne, książka o ks. Sudole i płyty z koncertem kolęd z Kopci.

4. Można się wpisać do Parafialnej Księgi Trzeźwości.

5. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkiego Postu: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30, Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00.

6. Dziś zbiórka do puszki na misje.

7. Za tydzień proszę o modlitwę przed sumą różę Anny Tereszkiewicz.

8. Spotkanie chóru w środę o godz. 18.00, scholii w sobotę o godz. 15.30.

9. Dziś w remizie o godz. 17.00 spotkanie strażaków z Kopci.

10. Bóg zapłać za złożoną ofiarę: Maria Rozmus 150 zł i 30 zł na gaz.

11. Zaproszenie dla dzieci i młodzieży:
– w środę wyjazd na lotnisko do Rzeszowa o godz. 9.00 (17 zł.)
– w czwartek wyjazd dla dzieci do Muzeum Kardynała Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej, godz. 9.30/bezpłatnie/
– w piątek wyjazd na lodowisko w Dębicy , godz. 9.00 /15 zł./
– w sobotę wyjazd do kina w Nowej Dębie , o godz. 12.30 /15 zł/