Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 28.02.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Do nabycia kropielniczki, baranki wielkanocne, książki o ks. Sudole, płyta z kolędami.

4. Zapraszamy na Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania, pierwszy piątek miesiąca, możliwość spowiedzi od godz. 16.00, pierwsza sobota miesiąca, oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP, pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych.

6. Za tydzień proszę o modlitwę różę Zofii Kopeć.

7. We wtorek będą rozdawane produkty z Banku Żywności. W remizie od 14 do 17.

8. Spotkania duszpasterskie: chór w środę o godz. 18.00, ministranci w czwartek o godz. 18.00, schola w sobotę o godz. 15.30.

9. W poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie Rady Parafialnej