Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Wspomnienie z ferii

Dobiegły końca ferie zimowe. Mimo braku śniegu, dzieci i młodzież mogli skorzystać z propozycji przedstawionych przez parafię i uczestniczyć w wielu zajęciach. Niewątpliwą atrakcją była wycieczka do portu lotniczego Rzeszów – Jasionka. Tam pod opieką pani przewodnik mogliśmy poznać tajniki lotniska, przejść odprawę bezpieczeństwa i podziwiać pokazy strażackie. Drugą wycieczką była lekcja muzealna w Muzeum kardynała Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej. Obejrzeliśmy zbiory muzealne, film o Matce Teresie z Kalkuty, a swoje wrażenia przedstawiliśmy w sposób plastyczny w naszych pracach. Kolejny dzień to wyjazd na lodowisko i basen do Dębicy. Ostatnim akcentem była wycieczka do kina do Rzeszowa na film „Zwierzogród”. Niestety wolny czas szybko się skończył i trzeba wrócić do szkolnej ławki.