Dziś jest Niedziela, 24 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Felicji, Franciszka, Rafała. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Wspomnienie z ferii

Dobiegły końca ferie zimowe. Mimo braku śniegu, dzieci i młodzież mogli skorzystać z propozycji przedstawionych przez parafię i uczestniczyć w wielu zajęciach. Niewątpliwą atrakcją była wycieczka do portu lotniczego Rzeszów – Jasionka. Tam pod opieką pani przewodnik mogliśmy poznać tajniki lotniska, przejść odprawę bezpieczeństwa i podziwiać pokazy strażackie. Drugą wycieczką była lekcja muzealna w Muzeum kardynała Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej. Obejrzeliśmy zbiory muzealne, film o Matce Teresie z Kalkuty, a swoje wrażenia przedstawiliśmy w sposób plastyczny w naszych pracach. Kolejny dzień to wyjazd na lodowisko i basen do Dębicy. Ostatnim akcentem była wycieczka do kina do Rzeszowa na film „Zwierzogród”. Niestety wolny czas szybko się skończył i trzeba wrócić do szkolnej ławki.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby