Dziś jest Sobota, 24 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Rafała, Marcina, Antoniego. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 06.03.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę w sobotę po mszy św. wieczornej.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Do nabycia kropielniczki, baranki wielkanocne, książka o księdzu Sudole, płyty z kolędami.

4. Za tydzień proszę o modlitwę przed sumą różę Mariana Ozgi.

5. Od czwartku do soboty będziemy przeżywali rekolekcje parafialne. Szczegóły w osobnej informacji. Prosimy o zgłaszanie chorych do spowiedzi.

6. Spotkanie chóru w środę o godz. 19, scholii w środę o godz. 18.00.

7. W poniedziałek odbyło się spotkanie Rady Parafialnej. Dyskutowano o pracach w parafii na ten rok. do najbliższych zadań należy przegląd instalacji elektrycznej i nagłośnieniowej, zakup ławek przy ścianach, remont ogrodzenia przy cmentarzu i przy kościele, remont stodoły.

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.