Dziś jest Sobota, 24 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Rafała, Marcina, Antoniego. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 13.03.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła oraz za udział i zorganizowanie drogi krzyżowej w piątek, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Stefanii Kopeć.

4. Spotkanie chóru w srodę o godz. 18.00, ministrantów w czwartek o godz. 18.00, scholii w sobotę o godz. 13.30.

5. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej czyli Palmowa. Na msza świętych błogosławieństwo palm, przed sumą procesja z palmami i konkurs palm.

6. W sobotę Uroczystość św. Józefa, patrona mężczyzn, zapraszamy na mszę św.

7. W tym tygodniu spowiedź we wtorek w Lipnicy, w środę w Raniżowie, w czwartek w Woli Raniżowskiej, w sobotę w Spiach.

8. Do nabycia baranki wielkanocne.

9. Caritas Sandomierska informuje o projekcie Linia Wsparcia. Są to zajęcia dla ludzi z autyzmem w Ośrodku w Bojanowie. szczegóły na plakacie.

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.