Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 27.03.2016 r.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w środę i w sobotę. Serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie dekoracji świątecznych, ciemnicy i grobu Pańskiego pani Twardowskiej i jej pomocnikom. Bóg zapłać za przygotowanie i udział w procesji rezurekcyjnej; strażakom, chórowi, orkiestrze, niosącym feretrony i chorągwie, scholii, ministrantom, lektorom, Różom Różańcowym, dzieci , młodzieży, także za adorację przy ciemnicy i Grobie. Bóg zapłać za złożone kwiaty do Bożego Grobu. Zapraszamy kolejną grupę.

2. Od 1 kwietnia do końca czerwca msze święte popołudniowe będą o godz. 18.00.

3. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

4. Dzisiejsza taca przeznaczona na KUL.

5. Następna niedziela to niedziela Bożego Miłosierdzia. Na mszach świętych możliwość wsparcia dzieła Caritas poprzez przyniesienie skarbonek z jałmużną wielkopostną.

6. Spotkanie chóru w środę o godz. 17.30. scholii w sobotę o godz. 17.00.

7. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca, możliwość spowiedzi od godz. 17.00, pierwsza sobota miesiąca modlitwy do Matki Bożej, pierwsza niedziela miesiąca, po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

8. Za tydzień przed sumą proszę o modlitwę różę Marii Tęcza.

9. Zapowiedź przedślubna II – Karol Wit i Marta Kopeć

10. Trwają zapisy na turnusy wakacyjne nad morzem.

11. 1 kwietnia od godz. 11.00 do 12.00 będą zapisy dzieci do przedszkola na rok 2016/17 (pięciolatki).

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.