Dziś jest Sobota, 24 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Rafała, Marcina, Antoniego. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Przegląd Pieśni Pasyjnej na Świętym Krzyżu

Trzecia edycja Regionalnego Przeglądu Pieśni Pasyjnej odbyła się 12 marca w najstarszym polskim sanktuarium na Świętym Krzyżu. Po raz pierwszy uczestniczyli w przeglądzie przedstawiciele naszej parafii. Wśród 46 wykonawców znalazł się nasz chór „Cor Mariae”, schola „Perełki Maryi” oraz solistka Anna Dziuba. Występ wzbudził dużą ciekawość i został nagrodzony gromkimi brawami.

DRODZY PARAFIANIE!

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.