Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Przegląd Pieśni Pasyjnej na Świętym Krzyżu

Trzecia edycja Regionalnego Przeglądu Pieśni Pasyjnej odbyła się 12 marca w najstarszym polskim sanktuarium na Świętym Krzyżu. Po raz pierwszy uczestniczyli w przeglądzie przedstawiciele naszej parafii. Wśród 46 wykonawców znalazł się nasz chór „Cor Mariae”, schola „Perełki Maryi” oraz solistka Anna Dziuba. Występ wzbudził dużą ciekawość i został nagrodzony gromkimi brawami.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.