Dziś jest Sobota, 24 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Rafała, Marcina, Antoniego. Wszystkiego najlepszego!

Zaproszenie na wyjazd wakacyjny

wakacje2016parafiakopcie

Do wakacji jeszcze trzy miesiące. Już teraz jednak można o nich pomyśleć i zapisać się na wyjazd parafialny. Tak jak w ubiegłych latach, będą zorganizowane dwa turnusy, tym razem w ośrodku Hutnik w Jastrzębiej Górze. Ponieważ każdego roku były postulaty, aby wydłużyć czas pobytu, tym razem jest on dłuższy, obejmujący pełne siedem lub osiem dni pobytu. Wiąże się to oczywiście z większymi kosztami. Cena jest zróżnicowana od wieku osoby i przedstawia się następująco:

1. Osoba dorosła 75 zł.
2. Młodzież 15-18 lat – 68 zł.
3. Od 7 do 15 lat – 64 zł.
4. Do lat 7 z osobnym łóżkiem i połową wyżywienia – 55 zł.
5. Do lat 7 bez osobnego łóżka z połową wyżywienia – 35 zł
6. Do lat 3 bez łóżka i wyżywienia – 15 zł.

Ceny są podane za 1 dzień

Turnusy:
1. Od 6 do 13 lipca:
– wyjazd 5 lipca na noc
– przyjazd 14 lipca rano
– pełne 7 dni

2. Od 5 do 13 sierpnia:
– wyjazd 4 sierpnia na noc
– przyjazd 14 sierpnia rano
– pełne 8 dni

Do kosztów pobytu doliczamy 100 zł za przejazd przy pełnym autokarze.
Ośrodek życzy sobie zaliczki w kwocie 30%, którą trzeba wpłacić przy zapisie plus 100 zł za przejazd, reszta kwoty płatna w czasie pobytu.

Dla mieszkańców parafii 50 zł zniżki dla każdej osoby za turnus!!!

Prosimy o jak najszybszą decyzję i zapisy.

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.