Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 10.04.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę.

2. zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Stanisławy Dziuba

4. Za tydzień w sobotę wyjazd do Krakowa o 7.30, zachęcamy do zapisywania się do Sandomierza, Zawichostu , Częstochowy oraz na turnusy wakacyjne.

5. Spotkania duszpasterskie: chór w srodę o godz. 19.00, ministranci w czwartek o godz. 19.00, schola w czwartek o godz. 17.00

6. Bóg zapłać za złożone ofiary: Janina Majcher 100 zł., Maria i Marek Kwaśnik 200 zł., rodz. Pyrów 300 zł, rodz. Kopciów i Kosiorowskich 400 zł, rodz. Gaweł i Konefał 300 zł, Władysław Żarkowski 200 zł.