Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Niedziela Powołaniowa

Dnia 10 kwietnia parafia gościła dwóch kleryków z Sandomierskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Byli to Tomasz z roku V i Mateusz z roku III. Zachęcali do modlitwy o powołania kapłańskie, przeprowadzili spotkanie z dziećmi i młodzieżą, wskazywali na potrzebę właściwego rozeznania powołania życiowego. Odczytali również słowo księdza rektora o księdzu prałacie Stanisławie Sudole. Życzymy im wytrwania w powołaniu kapłańskim.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.