Dziś jest Wtorek, 24 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Niedziela Powołaniowa

Dnia 10 kwietnia parafia gościła dwóch kleryków z Sandomierskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Byli to Tomasz z roku V i Mateusz z roku III. Zachęcali do modlitwy o powołania kapłańskie, przeprowadzili spotkanie z dziećmi i młodzieżą, wskazywali na potrzebę właściwego rozeznania powołania życiowego. Odczytali również słowo księdza rektora o księdzu prałacie Stanisławie Sudole. Życzymy im wytrwania w powołaniu kapłańskim.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby