Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 17.04.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Spotkania duszpasterskie: Chór w srodę o 19.00, schola w czwartek o 17.00, ministranci w czwartek o 19.00, rodzice dzieci z kl. III w niedzielę o godz. 12.00.

4. Zapisujemy na wyjazdy do Sandomierza, Zawichostu, Częstochowy i nad morze.

5. Za tydzień proszę o modlitwę różę Janiny Tęcza.

6. Za tydzień zbiórka do puszki jako pomoc dla Ukrainy.

7. W sobotę uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.

8. Bóg zapłać za złożone ofiary: Józef Kiwak 200 zł., Krzysztof Żarkowski 200 zł, rodz. Kopciów 300 zł.