Dziś jest Niedziela, 29 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Błazeja, Saturnina. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 24.04.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i rozebranie dekoracji świątecznej.

2. Zapraszamy do sprzątania kolejną grupę.

3. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

4. spotkanie chóru w środę o godz. 19.00, spotkanie dla dzieci z klasy III w poniedziałek i środę o godz. 19.00.

5. Zapraszamy na wyjazd na dzień otwartej furty do Sandomierza w najbliższą sobotę ( wyjazd o 8.45), do Zawichostu, do Częstochowy i nad morze.

6. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Jana Tęczy, po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

7. Dziś zbiórka na pomoc dla Ukrainy.

8. Za tydzień poświęcenie pól, w razie nieodpowiedniej pogody msza św. w kościele bez procesji.

9. Bóg zapłać za złożone ofiary: Katarzyna i Eugeniusz Tęcza 200 zł, Czesława i Franciszek Żarkowscy 300 zł., Józefa Stolarz 200 zł., Maria Wojdyło 200 zł., Krystyna Sobolewska 300 zł., Janina i Stanisław Pyra 200 zł., Józef Grądzki i Janina Kopeć 300 zł., rodz. Tereszkiewiczów 500 zł.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby