Dziś jest Wtorek, 24 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 3.04.2016 r.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w kościele Tydzień Miłosierdzia, zbiórka do puszki na rzecz Caritas.

4. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

5. Spotkania duszpasterskie: chór – środa 18.30, ministranci – czwartek – 18.30, schola – sobota – godz. 17.00

6.Za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Marii Kolano

7. Bóg zapłać za złożoną ofiarę – Maria Dziuba – 200 zł

8. Za tydzień Niedziela Powołaniowa, będziemy gościli ks. Profesora i kleryków, zapraszamy dzieci i młodzież na spotkanie po mszy sw. o godz. 8.00

9. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o powołania.

10.Zapraszamy na pielgrzymkę do Krakowa w dniu 16.04,do Sandomierza na Dzień Otwartej Furty w Seminarium w dniu 30.04., do Zawichostu na Diecezjalne Obchody Roku Chrztu w dniu 7.05., i do Częstochowy na Dekanalne Czuwanie Nocne w dniu 23.05.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby