Dziś jest Wtorek, 24 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Pielgrzymka do Krakowa

Dnia 17 kwietnia parafianie z Kopci w ramach Roku Miłosierdzia pielgrzymowali do miejsc związanych z osobami krzewiącymi kult Bożego Miłosierdzia. Odwiedzili Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach oraz Sanktuarium św. Jana Pawła II. Uczestniczyli we mszy świętej, polecając swoje sprawy a także parafię orędownictwu świętych apostołów Bożego Miłosierdzia. Odwiedzili również miejsce grobu Pary Prezydenckiej i kościół na Skałce. Pielgrzymi modlili się także w Kościele Mariackim.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby