Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Pielgrzymka do Krakowa

Dnia 17 kwietnia parafianie z Kopci w ramach Roku Miłosierdzia pielgrzymowali do miejsc związanych z osobami krzewiącymi kult Bożego Miłosierdzia. Odwiedzili Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach oraz Sanktuarium św. Jana Pawła II. Uczestniczyli we mszy świętej, polecając swoje sprawy a także parafię orędownictwu świętych apostołów Bożego Miłosierdzia. Odwiedzili również miejsce grobu Pary Prezydenckiej i kościół na Skałce. Pielgrzymi modlili się także w Kościele Mariackim.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.