Dziś jest Piątek, 27 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma. Wszystkiego najlepszego!

Diecezjalne Święto Strażaka Diecezji Sandomierskiej

Diecezjalne Święto Strażaka Diecezji Sandomierskiej i Święto Strażaka Województwa Świętokrzyskiego odbędzie się w Sandomierzu 19 maja br./w czwartek/.
Mszę Świętą w intencji strażaków odprawi Ks. Biskup Krzysztof Nitkiewicz wraz z kapelanami w Katedrze Sandomierskiej o godz. 11.00 Następnie dalsza część ceremonii strażackich na Rynku Sandomierskim. Zapraszam poczty sztandarowe, kapelanów i strażaków naszej sandomierskiej diecezji do udziału w tej corocznej uroczystości.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby