Dziś jest Czwartek, 24 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 01.05.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła grupie weselnej. Zapraszamy kolejne osoby.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Spotkanie chóru w środę o godz. 18.45 panowie, o 19.30 panie

4. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwie majowy.

5. We wtorek Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski.

6. O modlitwę różańcową we wtorek proszę różę Władysława Pyryta, w niedzielę Marii Puzio.

7. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

8. Zapisujemy na wyjazd do Zawichostu, Częstochowy, nad morze.

9. Zapisujemy małżeństwa na Dekanalny Dzień Małżeństw w Kopciach.

10. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, modlimy się o powołania, I piątek miesiąca, możliwość spowiedzi od godz. 17.00, I sobota miesiąca.

11. Duszpasterz strażaków zaprasza na Obchody Diecezjalne Dnia Strażaka do Sandomierza 19 kwietnia o godz. 11.00.

12. Bóg zapłać za złożone ofiary po 200 zł., Monika i Tomasz Pogoda, Paweł Kwaśnik, Marek Nidental, Jerzy Dziuba, Maria i Czesław Serafin