Dziś jest Poniedziałek, 21 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 08.05.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary. Zapraszamy do sprzątania kolejne osoby.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej ( w niedzieli jest informacja o pakietach na Światowe Dni Młodzieży).

3. Spotkanie chóru w środę o 18.45, schola i ministranci wyjeżdżają do Komorowa o 13.45 w sobotę.

4. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.

5. Jutro uroczystość św. Stanisława BM

6. Za tydzień proszę o modlitwę przed sumą różę Anny Tereszkiewicz.

7. Za tydzień zbiórka do puszki na Światowe Dni Młodzieży.

8. Zapraszamy do wyjazdu do Częstochowy, nad morze, na dzień małżeński i dni młodzieży.

9. Bóg zapłać za złożone ofiary: Stanisław Żarkowski 200 zł, Ludwik Kopeć 400 zł., Jan Rębisz 200 zł., Tadeusz Puzio 300 zł., Krystyna i Stefan Stępień 400 zł., rodz. Hopek 500 zł.