Dziś jest Środa, 25 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Erazma, Katarzyny. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 15.05.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Spotkanie chóru w środę o 18.45, ministrantów w czwartek o 18.45, scholii w sobotę o 15.30.

4. Dziś zbiórka na Fundusz światowych Dni Młodzieży.

5. Dziś zakończenie Okresu Zmartwychwstania Pańskiego, za tydzień Uroczystość Trójcy świętej, koniec spowiedzi wielkanocnej.

6. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Zofii Kopeć.

7. Zapisujemy w dalszym ciągu na pielgrzymkę do Częstochowy, pobyt nad morzem oraz na Dekanalny Dzień Małżeństw.

8. Proszę o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało: przy remizie – Żarkowina, przy szkole – Podłężniówka, przy domu p. Sobolewskich – Zagórcze, przy kościele – Podlesie, Puzie, Rogacz.

9. Bóg zapłać za złożone ofiary: Kazimierz Kopeć 200 zł., Ryszard Dziuba – 200 zł, Bogusława Maciąg – 300 zł., Jan Dul – 200 zł., Wojciech Micek – 300 zł.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby