Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Muzyczne sukcesy naszych dzieci

Jak co roku w ostatnią niedzielę maja w Garbowie odbył się festiwal maryjny „Ave Maryja” Od kilku lat uczestniczą w nim grupy śpiewające z naszej parafii zdobywając laury. Nie inaczej było i tym razem. Wśród 23 uczestników, wśród solistów II miejsce zdobyła Anna Dziuba, IV – Marcelina Kopeć, w kategorii chórów IV miejsce otrzymał nasz chór „Cor Mariae” a III miejsce wśród zespołów nasze „Perełki Maryi”. Warto zaznaczyć, że w Gminnym Konkursie „Śpiewam bo lubię” w Dzikowcu, nasi uczniowie zdobyli 6 pucharów, w kategorii młodszej III miejsce – zaspół z klasy I, soliści Aleksandra Szumierz I miejsce( opiekun Elżbieta Surdyka) Łukasz Nidental II miejsce (opiekun Bożena Pyra), w kategorii starszej solistów I miejsce Anna Dziuba, II Marcelina Kopeć, wśród zespołów II miejsce zespół z klasy VI (opiekun ks. Michał), Podczas eliminacji do Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Cmolasie, do finału który odbędzie się 5 czerwca zakwalifikowano Aleksandrę Szumierz, Marcelinę Kopeć i zespół z klasy VI. Gratulujemy.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.