Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 12.06.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę w sobotę o 9.30.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Spotkanie chóru w środę o godz. 19.00, ministrantów w czwartek o 18.30, scholii w sobotę o 8.30.

4. Za tydzień proszę o modlitwę przed sumą różę Marii Kolano.

5. Bóg zapłać za złożone ofiary: Stanisław Kopeć 200 zł, Henryk Sobala 400 zł, Cecylia i Eugeniusz Tęcza 100 zł, Marek Tęcza 200 zł, Maria Kwaśnik 200 zł, Jacek Dziuba 300 zł, bezimiennie 200 zł.

6. W tym tygodniu odeszła do Pana + Bogusława Maciąg. Pokój jej duszy.