Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 19.06.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Spotkanie ministrantów i scholii w czwartek o 19.00.

4. Za tydzień proszę o modlitwę przed sumą różę Stanisławy Dziuba.

5. W piątek uroczystość Narodzenia sw. Jana Chrzciciela, zakończenie Roku Szkolnego. Msza święta na zakończenie Roku Szkolnego o godz. 8.00. Możliwość spowiedzi dla dzieci i młodzieży każdego dnia i w pierwszy piątek czerwca.

6. Zakończono malowanie i czyszczenie ogrodzenia przy kościele, materiały i farmy kosztowały 1067 zł, mamy nowe nagłośnienie, koszt 13609, 62. plus jeszcze będzie dołożony mikrofon bezprzewodowy, stojak i kolumna za kwotę ok. 1400 zł.

7. W ostatnią niedzielę na Międzydiecezjalnym Festiwalu Pieśni Maryjnej w Księżomierzu nasza schola zdobyła nagrodę publiczności i wyróżnienie, solitka Marcelina Kopeć zdobyła wyróżnienie.

8. Kuria Diecezjalna ogłasza zapisy na pielgrzymkę narodową do Włoch w pażdzierniku 12 dni 620 zł i 350 euro, oraz na Litwę, Łotwę i Estonię we wrześniu 3370 zł. 13 dni.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.