Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 26.06.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Za tydzień proszę o modlitwę przed suma różę Janiny Tęcza.

4. Jutro odpust w Krzątce, suma o godz. 11.00, odpust w Dzikowcu w sobotę o godz. 11.00.

5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca, możliwość spowiedzi od godz. 18.00, I sobota miesiąca i I niedziela miesiąca, po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

6. W srodę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, taca przeznaczona na katedrę sw. Piotra.

7. Bóg zapłać za złożone ofiary: Grzegorz i Jan Kopeć 400 zł, bezimiennie 100 zł, Maria i Julian Nidental 200 zł, Franciszek Kozak 200 zł, Maria Rozmus 100 zł, Tomasz Wojdyło 200 zł, Janina Kozak 200 zł, rodz. Stolarzów 200 zł, Maria Kulig 1000 zł.