Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 5.06.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, otoczenia i przygotowanie dekoracji na odpust.

2. Zapraszamy kolejną grupę.

3. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

4. Spotkanie chóru w środę po mszy św., ministrantów w czwartek po mszy św., scholi w sobotę o 16.30.

5. Za tydzień proszę o modlitwę różę Teresy Sudoł.

6. Dziś zbiórka do puszki na Świątynię Opatrzności Bożej.

7. W tym tygodniu odeszła do Pana + Weronika Ryło. Pokój jej duszy.

8. Bóg zapłać za złożone ofiary: Józef Kopeć 300 zł., Jan Wojdyło 200 żł., Czesław Kosek 300 zł., rodz. Kopeć 300 zł., Wiesław Puzio 200 zł.