Dziś jest Czwartek, 03 grudnia 2020 r. Obchodzimy imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Pierwsze Dekanalne Spotkanie Małżeństw Dekanatu Raniżów

W pierwszą sobotę czerwca, w święto Niepokalanego Serca NMP wspólnota parafialna z Kopci przeżywała swoją doroczną uroczystość odpustową. Święto parafii było połączone z I Dekanalnym Spotkaniem Rodzin. Małżeństwa przybyły z całego Dekanatu Raniżowskiego, by uczestniczyć w wykładzie na temat komunikacji w małżeństwie, prowadzonym przez p. Kołodziejów z Lublina. Po spotkaniu w szkole, małżonkowie przeszli do kościoła parafialnego, by uczestniczyć we mszy świętej sprawowanej przez ks. Wiesława Surmę, diecezjalnego duszpasterza rodzin i odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie oraz otrzymać indywidualne błogosławieństwo. Spotkanie zakończył wspólny posiłek. Spotkanie zorganizowało Dekanalne Centrum Pomocy Rodzinie i Parafia Kopcie.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby