Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Pierwsze Dekanalne Spotkanie Małżeństw Dekanatu Raniżów

W pierwszą sobotę czerwca, w święto Niepokalanego Serca NMP wspólnota parafialna z Kopci przeżywała swoją doroczną uroczystość odpustową. Święto parafii było połączone z I Dekanalnym Spotkaniem Rodzin. Małżeństwa przybyły z całego Dekanatu Raniżowskiego, by uczestniczyć w wykładzie na temat komunikacji w małżeństwie, prowadzonym przez p. Kołodziejów z Lublina. Po spotkaniu w szkole, małżonkowie przeszli do kościoła parafialnego, by uczestniczyć we mszy świętej sprawowanej przez ks. Wiesława Surmę, diecezjalnego duszpasterza rodzin i odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie oraz otrzymać indywidualne błogosławieństwo. Spotkanie zakończył wspólny posiłek. Spotkanie zorganizowało Dekanalne Centrum Pomocy Rodzinie i Parafia Kopcie.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.